Конфіденційність та безпека

Ваші дані захищені! Прочитайте тут, як ми відстежуємо ці дані, щоб гарантувати вашу конфіденційність, щоб ви могли безпечно користуватися нашими системами.

Чому ми зберігаємо дані?
Ви можете використовувати наш веб-сайт для пошуку та спілкування з іншими особами на основі конкретного запиту. Наприклад: ви хотіли б допомогти в побуті в Амстердамі. Після завершення реєстрації ми зберігаємо деяку інформацію, щоб допомогти вам належним чином. Наші системи реєструють ваш запит і на основі цього запиту шукають інших, які відповідають вашому запиту на основі збережених даних. Ми також повинні мати можливість зв’язатися з вами ще раз і здійснити платежі від вашого імені, тому нам потрібна ваша контактна інформація. Всі дані, які ми зберігаємо, необхідні для належного надання послуги, яку ви хочете. Дані використовуються лише для ваших запитів та для інших цілей.
Які дані є загальнодоступними?
У момент створення оголошення інші відвідувачі можуть знайти його після цілеспрямованого пошуку. Ми ніколи не показуємо вашу адресу та контактні дані.
Які дані ми зберігаємо?
Ваше ім’я та адреса. Контактна інформація, така як електронна пошта, соціальні медіа та номер телефону. І все спілкування через нашу систему та з нею.
Що станеться з моїми даними, якщо я призупиняю свій обліковий запис?
Ваші дані будуть просто збережені, коли ви захочете знову зробити рахунок активним. Ваше оголошення буде видалено з нашого сайту. Єдине, що інші будуть і надалі бачити, - це ваші розмови, які ви вели з ними.
Що продовжує залишатися моїм у системі, коли я закриваю свій рахунок?
Коли рахунок закрито, будь-яке попереднє повідомлення залишається доступним для інших людей. Усі інші дані перезаписуються і не можуть бути прочитані або відновлені згодом.
Хто ще може отримати доступ до моїх даних?
Для постачальників послуг ми створюємо веб-сторінку, яку можуть переглядати відвідувачі веб-сайту. Створюючи сторінку, ви визначаєте, які дані відображатимуться та який їх зміст. Після того, як ви деактивували або закрили свій рахунок, ми більше не відображатимемо цю інформацію. Цілком можливо, що пошукові системи, такі як Google, Yahoo та Bing, все ще мають копії цих сторінок. Відвідайте веб-сайти цих пошукових систем, щоб дізнатися, як видалити там дані. Крім того, усі користувачі наших систем можуть копіювати загальнодоступні дані, які ви подали. Компанії, які ми використовуємо для надсилання електронних листів та текстових повідомлень, отримують адресу електронної пошти та номер телефону та вміст повідомлення, яке вам надсилають.
Ви в безпеці?
Ми робимо все можливе, щоб бути в максимальній безпеці. Ми робимо це, ретельно продумуючи, хто і коли може бачити, які дані. Використання перевірених методів роботи з програмним забезпеченням та даними. Завдяки сучасності та не пропускаючи оновлення безпеки. Працюючи лише із зашифрованою інформацією та забезпечуючи автоматичну перевірку наших веб-сайтів щодня на безпеку.
Як видалити мої дані?
Щоб видалити свої дані, будь ласка, скористайтеся кнопкою «Закрити обліковий запис» на сторінці Профіль Після цього всі ваші дані буде видалено, а обліковий запис закрито. Крім того, ви можете зв’язатися з нами із запитом на видалення ваших даних за допомогою Форма Зворотного Зв'язку або електронною поштою info@juanpescador.com.
Запитання чи коментарі?
Зв'яжіться з нами із запитаннями чи коментарями щодо роботи системи та використання ваших даних.
Знайдіть свою допомогу