Конфіденційність та безпека

Ваші дані є вашими! Прочитайте, як ми стежимо за цими даними, щоб ваша конфіденційність була гарантована і що ви можете безпечно використовувати наші системи

Чому ми зберігаємо дані?

Ви можете використовувати наш веб-сайт, щоб шукати та спілкуватися з іншими на основі конкретного побажання. Як приклад: ви хочете домашньої допомоги в Амстердамі. Після того як ви завершили реєстрацію, ми зберігаємо деяку інформацію, щоб допомогти вам належним чином. Наші системи реєструють ваші побажання, і, виходячи з цього побажання, шукають тих, хто, згідно з збереженими даними, також зустрічає те, що ви шукаєте. Ми також повинні мати можливість знову зв'язатися з вами, тому нам потрібна контактна інформація та чи потрібно робити платежі від вашого імені або для вас. Усі дані, які ми зберігаємо, необхідні для належної доставки потрібної послуги. Дані використовуються тільки для вашого бажання та для інших цілей.

Які дані є загальнодоступними?

Коли ви створюєте оголошення, інші відвідувачі можуть знайти його після цільового пошуку. Ми ніколи не покажемо вашу адресу та контактну інформацію.

Яку інформацію ми зберігаємо

Ваше ім'я та адреса. Контактна інформація, така як поштова, соціальна мережа та номер телефону. І все спілкування через і з нашою системою.

Що трапиться з моїми даними, якщо я тимчасово зупинив свій обліковий запис:

Ваші дані зберігатимуться і тоді, коли потрібно знову активувати обліковий запис. Ваше оголошення буде вилучено з нашого сайту. Єдине, що інші можуть продовжувати бачити - це розмови, які ви мали з цими іншими.

Що залишається від мене в системі, коли я закриваю свій акаунт

Коли обліковий запис закрито, зв'язок залишається ясною для іншої сторони. Всі інші дані перезаписуються і не можуть бути прочитані або відновлені пізніше.

Хто ще може використовувати мої дані?

Для постачальника послуг ми створюємо веб-сторінку, яку можуть переглядати відвідувачі веб-сайту. При створенні сторінки ви визначаєте, які дані відображаються та які вміст. Після того, як ви зробили свій обліковий запис неактивним чи закритим, ми більше не будемо показувати цю інформацію. Цілком можливо, що пошукові системи, такі як Google, Yahoo і Bing, як і раніше мають копії цих сторінок. Відвідайте веб-сайти цих пошукових систем, щоб побачити, як ви можете стерти дані там. Крім того, всі користувачі наших систем можуть копіювати публічні дані, які ви подали. Компанії, які ми використовуємо для надсилання електронних повідомлень та текстових повідомлень, отримують від нас адресу електронної пошти або номер телефону та вміст повідомлення, яке вам надіслано.

Ти в безпеці?

Ми робимо все можливе, щоб бути максимально безпечним. Ми робимо це, ретельно обмірковуючи, хто може побачити, які дані в який час. Використовуючи перевірені методи роботи з програмним забезпеченням та даними. Будучи оновленим і не пропускаючи оновлення безпеки. Тільки працюючи з зашифрованою інформацією та автоматично перевіряючи наші веб-сайти щодня для забезпечення безпеки.

Питання та / або зауваження

Візьміть контакт з нас питання або зауваження про роботу системи і використання даних.